Hikayesi Ege Kasabasında geçen Kalp Atışı Konusu belli Oldu. Mf yapım ve Show Tv iş birliğinde kore dizisi olan Doctors, Türk uyarlaması olacak olan Kalp Atışı Dizi konusu belli oldu. Ana karakterlerimiz Eylül ve Ali, olacaktır. Senaristliğini Eda Tezcan, Makbule Kosif, Gülsen Karagüz‘ün, kaleminden alıntılacak olan dizi Temmuz’da, sizlerle buluşacaktır.

kalp atışı konusuKalp Atışı Hikayesi

Teması: “Dünya ne kadar kötü bir yer olsa da, her zaman iyiler kazanır.” olarak şekillenecektir. Karakterlerimiz doktordur, adından da anlaşılayacağı üzere maceramız İstanbul’un, en ünlü hastanesinde geçecektir. En becerikli cerrahların olduğu yerdir.

Eylül’ün, gözünden şekillenecek olan Kalp Atışı Dizisi hikayesinde henüz 18 yaşında hayallerin peşinde koşan sıradan bir kızdır. Hayatını tamamen değiştiren Ali, ile tanıştığında Türkiye’nin, en ileri gelen beyin cerrahlarından birisi olacaktır.

Ali, ile tanışması en son atıldığı okuldan sonra babasıyla kavga edince evi terk etmesiyle başlamıştır. Ali’nin, onu uçurumun kenarından alıp başarılı cerrah olması için en önemli rol oynayan birisi olmuştur. Kader bir şekilde onları ayırmıştır. Yıllar sonra aynı hastane de çalışarak başarılı doktor olarak bir araya gelirler. Aşk, komedi, gerçek hayatın cilveleriyle dolu konusuyla beğenilerinizi kazanacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here