Önemli karakterlerden birisi olan Doktor Selim Can’ı, Kalp Atışı Dizisi Oyuncularından Fatih Dönmez, canlandıracaktır. Selim’in, özelliklerine geldiğimizde Ali Asaf’ı, düşünen en yakın arkadaşlarından birisidir. Zamanında beraber görev yapmışlar ve bir türlü onun doktorluğu bırakmış olmasını hazmedememektedir. Ukala, kişiliğinden yanı sıra sihirli parmaklarıyla her ameliyatında başarılı olmuştur. İmkansız aşklarla ünlü birisi olsa da, beyin uzmanıdır. Eylül’e, karşı olan ilgisini kendisi bile tanımlayamamaktadır.

Kalp Atışı Oyuncusu Fatih Dönmez Kimdir?

Almanya’da doğdu. İlkokuldan itibaren oyunculuğa ilgi duydu. İlk ve orta öğrenimini Kuşadası’nda tamamladı. Daha sonra Ankara Üniversitesi DTCF’de Latin Dili ve Edebiyatı okudu ama yarım bırakarak Akademi İstanbul Tiyatro Bölümünde oyunculuk okudu. 2002 de Işıl Kasapoğlu ve akademiden arkadaşlarıyla birlikte Semaver Kumpanya’nın kuruluşunda görev aldı.

Semaver Kumpanya’da 12.Gece, Murtaza, Süleyman ve Öbürsüler, Fırtına, Chamaco, Nasreddin Hoca, Bir Varmış Hiç Yokmuş, Titus, Mem ile Zin gibi oyunlarda oynadı.

Boyu

180 CM

Kalp Atışı Doktor Selim Can Fotoğrafları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here