Hastenimizin en popüler doktoru Alp Sungur’u, yeni yüz Selahattin Paşalı, canlandıracaktır. Daha öncede bahsettiğimiz gibi deneyimli oyunculardan öte Kalp Atışı Oyuncu kadrosunda yeni isimleride göreceksiniz. Alp’ın, özellikleri sosyal medya fenomeni ve ünlü birisidir. Binlerce hayranı, çok popüler bir blogu vardır. Sırf onunla tanışmak için hasta numarası yapan kızlar dahi vardır.

Kalp Atışı Oyuncusu Selahattin Paşalı Kimdir?

Selahattin Paşalı, 2 Şubat 1990 yılında Bodrum’da doğmuştur. Spiritüelliğe ve sanata ilgi duyan Paşalı, 1.85 boyunda, yeşil gözlü ve kova burcudur.
On dört yaşında Darüşafaka Spor Klubü’ne transfer olan Paşalı, altyapı boyunca basketbol takım kaptanlığı yapmıştır. Ardından Budapeşte’de Sanat Yönetimi okuyarak gözünü ve vizyonunu genişletmiştir. Son iki yıldır Craft Atölye’de oyunculuk eğitimi almaktadır.
Paşalı’nın en büyük hayali, Afife tiyatro ödüllü bir oyuncu olmak ve yurt dışında bir ödül töreninde konuşma yaparak ülkesini temsil etmek. Ayrıca yıllar içerisinde ürettikleriyle saygın bir sanat adamı olmayı amaçlamaktadır.
Selahattin Paşalı, Show TV’nin yeni dizisi Kalp Atışı’nda pratisyen doktoru oynayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here