Kalp Atışı Dizisinin kadrosuna bu hafta yeni bir oyuncu daha katılıyor. Tuğçe Kumral, Ali Asaf’ın, eski karakterini canlandıracaktır.

Bu karakterin etkisinin özellikle Eylül, ile olan ilişkilerine büyük zararlar vereceğini düşünmekteyim. Özellikle 18.Bölüm Fragmanı izlediğimizde Ali Asaf’ın, peşinden gitmesi ve Eylül’e, rest çekmesi de ayrıca AlEy hayranlarının canını sıkmıştır. Ama dizinin gidişatına daha fazla heyecan katacak karakterlerinden birisi olacağını ayrıca düşünmekteyim.

Hatırlarsanız ilk bölümlerde Ali Asaf, doktorluğu bırakmış ve içine kapanıklığıyla tanışmıştık. Bunda en büyük sebep eski eşinin etkisi olacağını ve geçmişe yönelik flashback ile senaryoyu bağlayacaktır. Bunun için gelecek haftayı daha heyecanla beklemekteyiz!

kalp atışı tuğçe kumralKalp Atışı Tuğçe Kumral Kimdir?

Kumral, 19 Mart 1983 yılında, İzmir’de dünyaya geldi. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünde tamamladı. Kendisini Eski Hikaye, Asla Vazgeçmem gibi karakterlerle tanımaktayız. Özellikle entrika düzenlenen rollere daha fazla yakışmaktadır. Bknz: Asla vazgeçmem de ki canlandırdığı Elmas rolü gibi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here