Kalp Atışı 3.Bölümünde aşk, mücadele ve yeni bir sürü olaylar sizleri bekliyor olacaktır. Yeni bölümü ile 14 Temmuz Cuma günü kaldığı yerden Show Tv kanalında devam edecektir. Bahar, Eylül ile Ali Asaf’ın, yakınlaşmasına daha fazla dayanamıyor. Elinde ki son ve etkili kozu oynamaya başlayacaktır.

Kalp Atışı 3.Bölüm Özeti

Eylül ve Ali Asaf arasındaki karşı konulamaz çekim, onları izleyen Oğuz ve Selim’in canını sıkmaktadır. Oğuz’un bu tedirginliğini fark eden Bahar, Eylül ve Ali Asaf’ın arasını bozmak için bu sefer de bu kozu oynamayı dener.

Eylül’ün acilden kaçan bir hastaya, soğukkanlılıkla gerçekleştirdiği sıradışı müdahale hastanede büyük yankı uyandırır. Ali Asaf’ın yıllar önce Eylül’ü kaybetme pişmanlığıyla, eline geçen her fırsatta kendisine destek çıkması, ikili arasında gerginliğe sebep olur. Mucizevi hayata tutunmaların yaşandığı hastanede, Sinan’ın kirli oyunlarından habersiz, büyükannesinin ameliyat raporlarına ulaşan Eylül’e, gerçeğe bulması için Ali Asaf’ın yardımı gerekmektedir. Üstelik sadece bunun için değil, hayatta kalabilmesi için de.

Hastalarına mucizeler yaratan Eylül ve Ali Asaf’ın, bu sefer de kendi sevdiklerini gözlerinin önünde kaybetmemek için mucizeye ihtiyaçları vardır… Eylül ve Ali Asaf aralarındaki çekime karşı koyamıyor!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here