kalp atışı 23.bölüm fragmanıKalp Atışı 23.Bölüm Fragmanı konunun devamında yayınlandı. Kalp Atışı yeni bölümü ile 8 Aralık cuma günü devam edecektir. Rüya gibi gün kabusa mı dönecek? Çiftimiz nikah töreni ardından düşmanlarının ve arkalarından çevirelecek entrikalar giderek artacaktır. Sürpriz yeni karakter Eylül’e, karşı meydan okumasının ardından büyük olaylar yatıyor olacaktır. Aşk bakalım bu sefer ki sınavından geçebilecek mi? Kalp Atışı Fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.
Reklamı Kapat

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ali Asaf ve Eylül, karşılarına çıkan tüm engellere rağmen evlilik yoluna girmişlerdir. Nikah için Ali Asaf’ın süprizi Oğuz sayesinde sorunsuz ilerlerken Turan komiserden gelen telefon hastanede heyecanlı anların yaşanmasına neden olur. Süleyman’ın hastaneyi ele geçirme planları acımasızca ilerlemektedir. Tüm bunlar yaşanırken Sultan’ın gelişi olayları yeni bir yöne doğru götürecektir.Kimdir Sultan? Kimdir Sultan? Zaman olarak neden Eylül ile Ali Asaf’ın en mutlu gününü seçmiştir?

1 YORUM

  1. Bizler dizinizin hayealanliyiz gazianpliler olarak cokseviyiruz amaki aliasafin kaybolmasi eylulun tutiklanmasi iyiolmadi yani bizler izleyici olarak guzel gprmek istiyoruz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here