Kalp Atışı Son Bölüm izle gerilimi artıyor! Eylül ile Ali Asaf, evliliğe adım adım yaklaşsalar da gerek hastane de yaşam mücadelesi veren insanları hayatta tutma, entrikaları ve önlerine çıkan yeni engellerle mücadele etmek zorundadırlar. Her ne kadar yorulsalar da onlar aşkın mucizesinden asla vazgeçmeyeceklerdir.

kalp atışı 20.bölümNazlı, Evliliğe Engel Olabilecek Mi?

Ali Asaf’ın, büyük sürprizini herkes imrenerek duymuştur. Eylül’e, hazırladığı özel bir gün de her yeri kalplerle donaltmış, romantik bir akşam geçirmişlerdir. Nazlı, ise uzaktan izleyerek kendine bir söz verir. Onların evlenmesine her koşulda engel olmaya çalışıcak!

nazlı evliliğeAlp, Esma’ya Evet Diyor!

Yaşadığı sağlık problemleriyle Alp, hayatının en önemli sınavını vermiştir. Tek isteği annesini görmek olurken onu hayata tutunmasını sağlayıp, mutlu eden kişi sadece Esma’dır, Sonunda karşısına geçerek herkesi de yanına alıp Esma, Alp’e, evlilik teklifi ediyor.

alp evetEylül, Babasını Affedebilecek Mi?

Eylül’ün, hırçın ve mutsuz olmasının geçmişte babasıyla yaşadığı sorunlardan kaynakladığını biliyoruz. Babası her ne kadar pişman olsa da bir türlü onu affedememiştir. Sonunda ikisi birbirlerini dinleyerek karşı karşıya geliyor. Eminiz bu sahne de çok duygulanacaksınız!

eylül babasınıİpek, Asansörde Mahsur Kalıyor

Oğuz’la, giderek ilerleyen ilişkilerinde ikisi de oldukça mutlu. Bu hafta yaşayacakları kötü bir olay vardır. İpek, asansörde mahsur kalırken kapalı yer korkusuyla ufak bir kriz yaşar. Oğuz, onu ordan kurtarmak için mücadele verecek!

ipek asansörde mahsurNazlı, Doktorluğa Dönüyor

Sinan, eline geçirdiği en küçük kozu kullanırken sırada hedefi ise Nazlı’dır. Onu tekrardan hastanelerinde doktorluk yapma teklifi sunarak Nazlı’da, kabul etmiştir. Artık Nazlı, Ali Asaf’a, karşı gerçekleştireceği planlarına daha yakınlaşır.

nazlı doktorluğa

Nazlı, Ali Asaf’ı, Öper

Ali Asaf, yeniden Nazlı’nın, dönmesine anlam verememektedir. Az çok amacını anlamış, bu saçmalığa son vermesini ister. Nazlı, ise yakın duruşlarını kullanarak birden onu öper, üstelik telefon ile o anın fotoğrafını çekmiştir.

nazlı ali safı öperHastane de Korkutan Olay

Gizemli bir çanta bulunur. İçinde ise bomba çıkar! Bombayı koyan kişi hastaneye yaklaşan en zararlı, tehlikeli kişidir. Bomba hastane de yaşam mücadelesi veren insanları ve karakterlerimizin hayatını tehlikeye atar. Tek kurtuluş ise Eylül’ün, karar anıdır ve kahraman olacaktır!

hastane de bomba

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here