Kalp Atışı 18.Bölümü ile 3 Kasım Cuma günü Show tv kanalında buluşmaya devam ediyor. Bu hafta çiftimiz hayatlarında ki en büyük sınavlardan geçeceklerdir. Bakalım aşk tekrardan kazanabilecek mi?

Son Bölümünde yaşanacaklarında yeni bir karakter daha dizimize katılacaktır.  Tuğçe Kumral’da, diziye dahil oluyor.

kalp atışı 18.bölümEylül, Kardeşinin Peşine Düşer

Ali Asaf, ile evlilik öncesi hazırlıklarını sürdürürlerken en romantik hallerinde bu sefer çalan telefon değil, kapı olmuştur. Oğuz, İpek başı büyük bela da olduğunu ve hayat savaşı veren kardeşinin peşine bu sefer Eylül, düşecektir. Onu bulmak için bütün sınırlarını zorlayacak.

ali asaf büyük sınavıAli Asaf, Büyük Sınavı

Eylül’ün, kardeşini bulmak için yardım ederken, mutluluğunu yine bir köşeye bırakmıştır. Acile kaldırılan bir hasta ve ardından yüzleşeceği kişi onun büyük sınavı olacaktır.

geçmişten gelen yabancıGeçmişten Gelen Tanıdık

Acil de eski eşi Nazlı, ile yeniden karşılaşan Ali Asaf, allak bullak olmuştur. Birden yaşadığı iyi, kötü günler aklına gelirken kafası karışacaktır, ama Eylül bu konuda en büyük yardımcısı olurken sevdiği adama destek olacak.

oğuz sinan birbirine giriyorOğuz, Sinan Birbirine Girer

Çıkarları için insan harcamaktan çekinmeyen Sinan, tek kozu Oğuz’u da, tarafına geçirmektir. Başarılı olmayınca onu tahrik edecek şeyler söyler ve birden ortalık kargaşa yerine döner.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here