Kalp Atışı 14.Bölümü ile 6 Ekim Cuma yine bizleri bekliyor olacak sürpriz gelişmeleriyle Show Tv kanalında saatinde buluşacaktır. Karakterlerimiz kaybettikleriyle yaşamak zorunda kalırken Ziyanur’un, ölümü Ali Asaf’ta, derin yara açar ve yeni kararlar almasına neden olur. Artık atacağı adımın geri dönüşünün mümkün olmayacağının farkındadır ama, onu daha farklı olaylar bekliyor olacak. SONRAKİ BASARAK yazıya devam ediniz.

kalp atışı 14.bölümAli Asaf, Eylül’e Gerçekleri Anlatacak Mı?

Bildiği bütün gerçeklerle en başa dönmeye hazır olan Ali Asaf’ın, en azından vicdanını rahatlatmak için bunu yapmak zorundadır. Babasını kaybedişi ise duygularını daha fazla köreltirken hamle yapmayı beklerken Selim’in, kazası diğer yandan Eylül’ün, beklenmedik adımı ona yeni mutluluk kapısı açacaktır.

Eylül’den, Ablalık Adımı

Kan bağı olmasına rağmen asla İpek’le, kardeş gibi hissetmeyen Eylül, hastaneye gelen beklenmedik kişinin karşısına çıkışı ile tekrardan İpek, ablası olduğunu hissetirecek adımı atar.

Selim’in, Kazası

Selim’in, yaşayacağı kaza ise yine Ali Asaf’ın, zorlu seçim yapmasına neden olacak olayları seyrinde getirecektir.

Eylül’den, Yarım Kalan Evlilik Teklifine Cevap

Eylül, Ali Asaf’ın yarım kalan evlilik teklifine nihayet cevap veriyor. Kabul ettiğini söyleyerek bir an olsa dünyaların sahibi olan Asaf ve onun için yepyeni bir hayatın kapısı aralanacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here