Kalp Atışı Dizisinde Öykü Karayel, Eylül karakterini canlandıracaktır. Oyuncumuz belli zaman dizi sektöründen uzak durmuştu. Hayranları tarafından epey özlenerek yeni projesi dört gözle beklenilmekteydi. Nihayet yazın içimizi daha fazla ısıtacak olan diziyle geri dönecektir.

Karayel’in, Kalp Atışında canlandıracağı Eylül‘ü, çok sevdiğini ve senaryosunu okuduğunda onu yaşayarak canlandıracağını belirtmiştir. Asabi, haksızlığa asla gelemeyen, güçlü, cesur ve sert görünüşü dışında temiz kalbi, doğallığıyla sizi büyüleyecektir. Hayatının evreleri zorlukla geçse de onun hayatını değiştiren Ali Asaf, adında tanıştığı öğretmen ile başlayacaktır. Başarılı bir beyin cerrahı olmasını sağlarken o adama aşık olmuştur ama, ayrılmak zorunda kalırlar. Yıllar sonra yeniden bir araya geleceklerdir!

İşte Eylül’ün, hikayesi böyle başlayacak.

Kalp Atışı Oyuncusu Öykü Karayel Kimdir?

20 Ağustos 1990 yılında, İstanbul’da, doğdu. İstanbul Devlet Konservatuarı, Tiyatro bölümünü kazanmıştır. Henüz genç yaşta Güzel Şeyler Bizim Tarafta, oyununun seçmelerine girerek, kazanmayı başarmıştır. İlk profesyonal deneyimini böylelikle elde etmiştir. Kendisini en fazla hatırlayacağımız dizi ise Kuzey Güney, canlandırdığı Cemre’dir. Üstelik kendisine tıpa tıp benzeyen ikiz kardeşi vardır.

Boyu: 1,63cm

Kilosu: 51Kg

Göz Rengi: Açık Kahverengi

Burcu: Aslan

Facebook Resmi: @oykukarayelresmi

Kalp Atışı Eylül Karakteri Fotoğrafları

kalp atisi oyku karayel-4

kalp atisi oyku karayel eylul-9

kalp atisi oyku karayel eylul-8

kalp atisi oyku karayel eylul-7

kalp atisi oyku karayel eylul-6

kalp atisi oyku karayel eylul-5

kalp atisi oyku karayel eylul-3

kalp atisi oyku karayel eylul-2

kalp atisi oyku karayel eylul-1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here