Kalp Atışı Dizisi Eylül ve Ali karakterinin hikayeleri. Ege de başlayan büyük aşk İstanbul, en iyi çatışında kesişiyor.

Öykü Karayel (Eylül) Karakteri, Gökhan Alkan (Ali Asay Denizoğlu) Karakterleri ile karşımıza çıkacaklardır. Onların hikayesi Lise çağlarında Ege’nin, bir kasabasında başlayıp, yolları ayrıldığında yıllar sonra İstanbul’un, en iyi hastanesinin çatısının altında tekrar buluşmalarını hikayesi işlenecektir.

Dünya’nın kötü tarafı ve iyilerin mutlaka bir gün kazanacağını kanıtlayan birilerinin her zaman olduğunun teması işlenecektir.

Eylül, genç başarılı beyin cerrahıdır ama, ondan öncesinde hayatında o kadar fazla zorluklar çekmiştir ki bir sürü okullar değiştirmiş ve babasının canını o kadar acıtacak şiddetine bile maruz kalmıştır. Evini terk etmiş, babaannesini duası ona büyük bir mucizeyi ayağına getirecektir.

Ali, ise başarılı bir doktor olmasına rağmen İstanbul Taşra’da, öğretmenlik yapmaktadır. İnsanların hayatını değiştirebilecek fedakar, iyilik sever ve tam anlamıyla mükemmel bir insandır. Eylül’le, yolları kesiştiğinde onu uçurumun kenarından alır ve hayatını yönlendirmesi için yardımcı olmayı teklif eder. Sonunda Eylül’ü, yol göstererek onun başarılı beyin cerrahı olmasında büyük rol oynar.

Çiftimizin yolları yeniden ayrıldığında ise ikisi çoktan birbirlerine aşık olmuşlardır. Yeniden bir araya ise İstanbul, en iyi hastanesinde kesişerek aynı yerde doktorluk yapmaya başlayacaklardır.

İşte Ali ve Eylül’ün, hikayesi böyle başlıyor!

eylul ve ali hikayesi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here