Eylül’ün, en yakın arkadaşı olan Esma Sancak, karakterini Burcu Türünz, canlandıracaktır. Kalp Atışı belki de en iyi niyetli karakterlerinden birisidir. Biraz onu Eylül, geçmiş hayatından tanıyacağız Lise zamanlarından.. Lise’nin, aklından hiç kötülük geçmeyen ama, zaafı popüler insanlar arasında kabul görmektir. Ezilse de bunu her zaman görmezden gelmektedir.

Kalp Atışı Oyuncusu Burcu Türünz Kimdir?

Burcu Türünz 24.02.1988 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden onur öğrencisi olarak mezun oldu ve Viyana’ya yerleşti. Beş sene Viyana’da yaşadı. Viyana Üniversitesi Siyaset Bilimi Yüksek lisansının üzerine İstanbul’a döndü ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İnteraktif Pazarlama yüksek lisansından yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldu. Yazmaya olan yeteneği onu Pazarlama Türkiye yazarlarından biri yaptı. Kendisi aynı zamanda şarkı da yazmaktadır.

Burcu Türünz mimar olan bir annenin ve inşaat mühendisi olan bir babanın ikinci çocuğudur ve down sendromlu bir abisi vardır. 1.60 boyunda, 47 kg kahverengi gözlü ve kumral olan Burcu’nun burcu Balık ve ayakları 37 numaradır. İngilizce ve almanca bilmektedir.

Burcu’nun çocukluğundan beri hayali oyuncu olmaktı. Güzel sanatlara olan tutkusu gün geçtikçe artarak, ona beyaz yakalı bir hayatın içinde mutlu olamayacağını hissettirdi. Ani bir kararla hayalinin peşinden giderek, bütün hayatını değiştirdi. Önemsediği eğitim hayatı onu Craft Atölye’yle buluşturdu. Üç ay gibi kısa bir sürede bir çok reklamda yer aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here