Kalp Atışı isimli projemizde Ege Kökenli, Bahar karakterini canlandıracaktır. Eylül’ün en büyük düşmanıdır. Hayatında yaşadığı bütün olumsuzlukları neredeyse ondan suç bilmektedir. Ali Asaf’a, aşkı onun en büyük tutkusu ve takıntısı haline gelmiştir. İnsanların yüzlerine gülmemesinin sebebini sadece Eylül’e, bağlamıştır. İkili arasında büyük rekabeti seyredeceğiz. Sizin tarafınız hangisi olacak merak ediyoruz.

Kalp Atışı Oyuncusu Ege Kökenli Kimdir?

Ege Kökenli 20 Mart 1993 tarihinde İstanbul şehrimizde hayata gözlerini açan bir kişidir.Çocukluk yaşlarından beri oyunculuk yapmıştır.Öğrenimini Bilgi Üniversitesi’nde tamamlamış ardından 2004 tarihinde ilk dizisinde oynayarak ekranlarda görülmeye başlamıştır.2004 tarihinde En İyi arkadaşım isimli dizide rol almıştır.

2 Sene sonrasında ise 2006 tarihinde Anadolu kaplanı dizisinde oynamaya başladı.En çok izleyicilerin merak ettiği dizi ise Yahşi Cazibe dizisidir.Dizide Rokcı biz kızı canlandırmıştır.Sonraki dizileri Öğretmen Kemal ile Çalıkuşu adındaki diziler olmuştur.Asla Vazgeçmem dizisinde Yaren karakterini canlandırmıştır.

Boyu

166m

Kilosu

55Kg

Kalp Atışı Bahar Karakteri Fotoğrafları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here