Kalp Atışı Dizisi Ali Asaf, karakterini Gökhan Alkan, canlandıracaktır. En Son Seviyor Sevmiyor, projesiyle karşımıza çıkıp, yine farkını ortaya koymayı başarmıştı. Yeni dizisinde ise başarılı bir doktor ve öğretmen olan karaktere yön verecektir.

Ali’nin, hikayesi Eylül, ile tanışmasıyla başlayacaktır. Onu uçurumun kenarından alarak her öğretmen gibi hayata bağlamış, her zaman yanında olarak başarılı beyin cerrahı olması için yetiştirerek, yol göstermiştir. Eylül’e, aşık olduğunu sonradan anlasada yolları çoktan ayrılmıştır. Yıllar sonra İstanbul’un, en özel hastanelerinden birisinde doktorluğuna devam ederken Eylül’le, yıllar sonra yeniden karşılaşacaktır.

Kalp Atışı Oyuncusu Gökhan Alkan, Kimdir?

8 Aralık 1987 yılında, göçmen bir ailenin oğlu olarak İstanbul’da, dünyaya geldi. Oyunculuk eğitimini tamamlayarak Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda 2 sezon oynayarak, elde ettiği deneyimlerle arkadaşlarıyla beraber kendi tiyatrosunu kurmuştur. Kocamın Ailesi, gibi dizilerden onu daha yakın tanımaktayız.

Boyu: 1.88cm

Kilosu: 85Kg

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Saç Rengi: Siyah

İnstagram: @gokhan_alkan

Twitter: @gokhan_alkanp

Kalp Atışı Karakteri Ali Asaf, Fotoğrafları

kalp atisi oyuncusu gokhan alkan ali kalp atisi oyuncusu gokhan alkan ali-2 kalp atisi oyuncusu gokhan alkan ali-3 kalp atisi oyuncusu gokhan alkan ali-4 kalp atisi oyuncusu gokhan alkan ali-5 kalp atisi oyuncusu gokhan alkan ali-6 kalp atisi oyuncusu gokhan alkan ali-7ü kalp atisi oyuncusu gokhan alkan ali-8 kalp atisi oyuncusu gokhan alkan ali-9

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here